• آدرس : مشهد- خیابان امام رضا(ع) 55 - پلاک 5 - شماره ثبت : 1933
 • شماره تماس : 05138591361

کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند

کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند
3005

کمک به دانش آموزان تحت عنوان طرح حامی تحصیلی در خیریه علوی مشهد از سال 1390 با هدف حمایت از تحصيل دانش‌آموزان مستعد و نیازمند که به دلایلی از جمله فقر مالی، بد سرپرستی و یا بی سرپرست بودن ، قادر به ادامه تحصیل نیستند و مانند کودکان معمولی حق ادامه تحصیل ازشان سلب شده؛ شکل گرفته است.

خیریه دانش آموزی علوی مشهد با استعانت از درگاه خداوند متعال، به نیت خدمت رسانی بی منت به دانش آموزان نیازمند اقدام به جمع آوری کمک های نقدی، و هدایای (پوشاک و اقلام خوراکی) جهت اهداء به دانش آموزان نیازمند را اعلام می دارد. لذا از عموم همشهریان مشهدی و حامیان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضا داریم نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره حساب های زیر اقدام نمایند و ما را در این کار خیر و مقدس یاری نمایند.

شماره حساب های موسسه:

شماره کارت ملت:6104337770096608

شماره کارت صادرات:6037691990154536

یکی از عوامل افت تحصیلي دانش آموزان بخصوص در مناطق کمتر برخوردار کشور وضعيت اقتصادي خانواده هاست مسلماً خانواده اي كه از توانایی مادي کمی برخوردار است قادر نخواهد بود بسياري از امكانات و نيازهاي اساسي آموزشی و تحصيلي فرزندان خود را تأمين کند اين ضعف مالي از لحاظ جسمي و رواني بر كودك تأثيری منفي خواهد داشت .

تحت حمایت گرفتن دانش آموزان برای تحصیل

روابط عمومی خیریه علوی مشهد برای راحتی کار شما حامیان لیستی از بچه هایی که به یاری شما نیاز دارند را تهیه کرده است و شما میتوانید بعد از خواندن شرحی از زندگی و وضعیت این بچه ها با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه حامی ادامه تحصیل این کودکان دانش آموز بشوید.

  نام دانش آموز انتخابی :

  نداشتن امكانات تحصيلي سبب مي شود به تدريج انگيزه تحصيلي دانش‌آموز پايين بیاید و این امر باعث دل زدگي او از درس و مشق و نهايتاً افت تحصیلی و ترك تحصيل او شود. 
  برای حمایت تحصیلی از دانش آموزان مستعد و نیازمند می‌توانید با کمک های نقدی و یا اهدایی خود مثل: لباس نو، لوازم التحریر، کیف و کفش این خیریه را در یاری رساندن به دانش آموزان بی بضاعت یاری رسانید. 
  شما می‌توانید با همکاری خانوده و دوستان در این کار خیر شرکت کنید. 
  ضمنا نیکوکاران و خیرینی که اقلامی از قبیل پوشاک؛ کیف و کفش جهت اهداء به دانش آموزان نیازمند دارند می توانند با تماس و یا مراجعه به دفتر این مرکز نسبت به تحویل آن اقدام نمایند تا این مرکز بلافاصله قبل از شروع مدارس آن را به دست دانش آموزان بی بضاعت برساند.

  حمایت شما عزیزان برای کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند و با استعداد در مشهد و اطراف مشهد ، با آینده روشن و خوبی که برای کودکان نیازمند به لطف حامیان ساخته میشود جبران میگردد.

  3 پاسخ به “کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند”

  1. بنده خدا گفت:

   سلام
   تا چه مقطعی از دانش اموز برای تحصیل حمایت میکنید تو خیریه دانشجویی ؟

   • خیریه علوی مشهد گفت:

    سلام دوست عزیز
    خیریه دانش آموزی در مشهد از مقطع ابتدایی تا دانشگاه ، بچه هایی رو تحت پوشش داره

  2. رضا پاپی گفت:

   با عرض سلام بنده سرپرست یک خانواده 5نفره هستم که سه تا ازبچه هام دانش اموزهستن که به ولله ازخریدن کتاب هاشون عاجزهستم چه رسد به کفش کیف وپوشاک خداوکیلی هیچ گونه درامدی ندارم دریک کشور مسلمان شاید کسی بپرسه چرا درامد نداری حاظرم درسخت ترین شغل های دنیاکارکنم بخاطر رفا خانواده امیدوارم خدا مهراین خانواده رادردل افرادی قراردهد که بچه های ما بدون شرمندگی راهی مدرسه شوند انشالا

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *