• آدرس : مشهد- خیابان امام رضا(ع) 55 - پلاک 5 - شماره ثبت : 1933
 • شماره تماس : 05138591361

کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند

کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند
۰۹۰۳

کمک به دانش آموزان تحت عنوان طرح حامی تحصیلی در خیریه علوی مشهد از سال 1390 با هدف حمایت از تحصیل دانش‌آموزان مستعد و نیازمند که به دلایلی از جمله فقر مالی، بد سرپرستی و یا بی سرپرست بودن ، قادر به ادامه تحصیل نیستند و مانند کودکان معمولی حق ادامه تحصیل ازشان سلب شده؛ شکل گرفته است.

خیریه دانش آموزی علوی مشهد با استعانت از درگاه خداوند متعال، به نیت خدمت رسانی بی منت به دانش آموزان نیازمند اقدام به جمع آوری کمک های نقدی، و هدایای (پوشاک و اقلام خوراکی) جهت اهداء به دانش آموزان نیازمند را اعلام می دارد. لذا از عموم همشهریان مشهدی و حامیان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضا داریم نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره حساب های زیر اقدام نمایند و ما را در این کار خیر و مقدس یاری نمایند.

شماره حساب های موسسه:

شماره کارت ملت:6104337770096608

شماره کارت صادرات:6037691990154536

یکی از عوامل افت تحصیلی دانش آموزان بخصوص در مناطق کمتر برخوردار کشور وضعیت اقتصادی خانواده هاست مسلماً خانواده ای که از توانایی مادی کمی برخوردار است قادر نخواهد بود بسیاری از امکانات و نیازهای اساسی آموزشی و تحصیلی فرزندان خود را تأمین کند این ضعف مالی از لحاظ جسمی و روانی بر کودک تأثیری منفی خواهد داشت .

تحت حمایت گرفتن دانش آموزان برای تحصیل

روابط عمومی خیریه علوی مشهد برای راحتی کار شما حامیان لیستی از بچه هایی که به یاری شما نیاز دارند را تهیه کرده است و شما میتوانید بعد از خواندن شرحی از زندگی و وضعیت این بچه ها با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه حامی ادامه تحصیل این کودکان دانش آموز بشوید.

نام دانش آموز انتخابی :

نداشتن امکانات تحصیلی سبب می شود به تدریج انگیزه تحصیلی دانش‌آموز پایین بیاید و این امر باعث دل زدگی او از درس و مشق و نهایتاً افت تحصیلی و ترک تحصیل او شود. 
برای حمایت تحصیلی از دانش آموزان مستعد و نیازمند می‌توانید با کمک های نقدی و یا اهدایی خود مثل: لباس نو، لوازم التحریر، کیف و کفش این خیریه را در یاری رساندن به دانش آموزان بی بضاعت یاری رسانید. 
شما می‌توانید با همکاری خانوده و دوستان در این کار خیر شرکت کنید. 
ضمنا نیکوکاران و خیرینی که اقلامی از قبیل پوشاک؛ کیف و کفش جهت اهداء به دانش آموزان نیازمند دارند می توانند با تماس و یا مراجعه به دفتر این مرکز نسبت به تحویل آن اقدام نمایند تا این مرکز بلافاصله قبل از شروع مدارس آن را به دست دانش آموزان بی بضاعت برساند.

حمایت شما عزیزان برای کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند و با استعداد در مشهد و اطراف مشهد ، با آینده روشن و خوبی که برای کودکان نیازمند به لطف حامیان ساخته میشود جبران میگردد.

۲ پاسخ به “کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند”

 1. سلام
  تا چه مقطعی از دانش اموز برای تحصیل حمایت میکنید تو خیریه دانشجویی ؟

  • خیریه علوی مشهد گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیریه دانش آموزی در مشهد از مقطع ابتدایی تا دانشگاه ، بچه هایی رو تحت پوشش داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *