• آدرس : مشهد- خیابان امام رضا(ع) 55 - پلاک 5 - شماره ثبت : 1933
  • شماره تماس : 05138591361

شادی کوچک در خیریه دانش آموزی

شادی کوچک در خیریه دانش آموزی
2305

با برآورده کردن آرزوهای کوچک، شادی را به وسعت ایران گشترش دهیم

به گزارش روابط عمومی خیریه علوی مشهد ، خیر و حامی محترم خیریه دانش آموزی علوی مشهد از کشور استرالیا ، آرزوی محمد ، پسر پر تلاش موسسه را برآورده کرد و برای او ماشین کنترلی زیبایی تهیه نمود.

مهربانی مرزی ندارد

امید هست که به یاری شما عزیزان و حامیان ؛ شاهد چنین بخشندگی هایی از شما گرامیان و شادی کودکان و دانش آموزان تحت پوشش موسسه باشیم.

یادآوری دوران کودکی هر یک از ما خاطره اسباب بازی‌هایمان را برای ما زنده می‌کنند. اسباب بازی‌هایی که شادی را به ما هدیه دادند و همدم تنهایی‌هایمان بودند.

اما شاید باور این مسئله برای بسیاری از ما سخت باشد درحالیکه فرزندان ما خسته از بازی با انبوهی از اسباب بازی سرگرم بازی‌های رایانه‌ای هستند، در این سرزمین کودکانی زندگی می‌کنند که هیچ تصوری از اسباب بازی ندارند.

بازی بزرگ‌ترین جلوه حیات دوره کودکی است و بهترین وسیله برای رشد و شکوفایی احساسات کودک و شایسته‌ترین راه برای پرورش هیجان‌ها وعواطف است به همین خاطر اسباب بازی‌ها نقش مهمی در رشد و تحول کودکان دارند.

کمک به خیریه دانش آموزی علوی

در صورتیکه تمایل به اهدای اسباب بازی دارید و علاقمند به همکاری هستید و یا قصد دارید از روند فعالیت‌های موسسه خیریه دانش آموزی ما و نحوه توزیع لوازم اهدایی مطلع شوید، می‌توانید اخبار را در سایت دنبال کنید و یا از طریق کانال تلگرامی   t.me/alavimashhadcharity و صفحه اینستاگرام https://www.instagram.com/Alavimashhadcharity/  پیگیر جدیدترین اقدامات، اخبار و گزارش‌های موسسه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *