• آدرس : مشهد- خیابان امام رضا(ع) 55 - پلاک 5 - شماره ثبت : 1933
 • شماره تماس : 05138591361

حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و نیازمند

حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و نیازمند
1712

طرح حامی تحصیلی خیریه علوی مشهد

طرح حامی تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان از سال 83 بصورت موقت و موردی در خیریه علوی مشهد شروع و با انسجام بیشتر و براساس برنامه و اساس نامه داخلی از مهر ماه سال 1390 فعالیت خود را به عنوانی طرحی موفق آغاز نمود.هم اکنون با استعانت از لطف پرودگار و همیاری حامیان گرانقدر خیریه توانسته هزینه های تحصیلی کثیری از دانش آموزان ودانشجویان را از قبیل(شهریه،ثبت نام،کلاسهای فوق برنامه،اردوها و…) تامین نماید.

طرح حامی تحصیلی دانش آموزان بر فراهم نمودن شرایط لازم جهت استفاده از خدمات آموزشی برای کودکان نیازمند تحت پوشش خود به منظور ارتقاء میزان آگاهی و در نهایت بهبود شرایط زندگی از منظر اجتماعی و انساني که در جامعه اي آسيب ديده و محروم زندگي ميکنند تمرکز دارد. به اين معنا که اين طرح، با پشتیبانی مالی و ارائه خدمات مددکاری در طول زمان بتواند توانايي تغيير در میزان تحصیلات و نگرش این افراد در پي داشته باشد. لذا پرورش کودکانی با دانش و آگاهی بیشتر ، انساني هاي هدفمند ، با مصونیت بیشتر نسبت به آسیب های اجتماعی را براي جامعه به ارمغان خواهد آورد که تلاششان براي خودشکوفايي بهترين دست آورد براي خود و جامعه شان خواهد بود. چراکه انسان هاي يادگيرنده نسبت به تغييرات محيطي آگاهانه و بانگرش انسان محور واکنش نشان مي دهند.

طرح حامی تحصیلی
طرح حامی تحصیلی

فعالیت های طرح :

 • تامین مایحتاج ضروری دانش آموزان
 • پیگیری امور فرهنگی،تحصیلی و مسائل خانوادگی محصلین توسط گروه مشاورین
 • برگزاری کلاسهای تقویتی برای
  دانش آموزان
 • برگزاری کلاسهای فوق برنامه
 • برگزاری همایش ها ویژه خیرین
 • برگزاری همایش ها ویژه محصلین و تقدیر از دانش آموزان نمونه در پایان هر سال تحصیلی
 • برگزاری اردوهای فرهنگی،تفریحی،ورزشی
 • برگزاری جشن تولد برای متولدین هر ماه
 • پیگیری امور پزشکی توسط گروه پزشکان خیر

طرح حامی تحصیلی خیریه علوی مشهد

در حال حاضر بیش از 100 دانش‌آموز و دانشجوی با استعداد تحت حمایت طرح حامی تحصیلی موسسه خیریه علوی مشهد قرار گرفته‌اند که در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند. در طی این سال‌ها بسیاری از آنان نیز از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، فارغ التحصیل شده‌اند. برای حمایت از یک دانش آموز با استعداد نیازمند کافی‌ است پس از تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب دانش آموز مورد نظر از طریق وب سایت، حمایت هزینه های تحصیل یکی از محصیلین نیاز مند را بر عهده بگیرید. چنانچه در سایت دانش آموزی با شرایط مورد نظر شما نبود، می‌توانید با روابط عمومی موسسه از طریق شماره‌ 05138591361 تماس برقرار کنید و اطلاعات لازم را از موسسه جویا شوید.
پس از تکمیل فرم‌ و انتخاب دانش آموز ، نام شما به عنوام حامی آن دانش آموز در پرونده ای ثبت خواهد شد و از این پس تماما هزینه ها وکمک های شما در پرودنده با جزئیات و دقت کامل درج خواهد شد. شما از طریق خیریه میتوانید در طی مدت تحصیل کودک تحت پوشش از وضغیت تحصیلی و خانواده دانش آموز آگاه شوید. لازم به‌ذکر است چنانچه شما تمایل دارید با مبلغ ماهیانه پنجاه هزارتومان در ماه دانش آموزی را حمایت کنید، در کنار شما حامیان دیگری نیز آن دانش آموز را حمایت خواهند کرد. اما اگر تمایل دارید منحصراً حمایت از یک دانش آموز را برعهده بگیرید، لازم است تا نیاز ماهیانه او را به صورت کامل، پرداخت فرمایید. به این ترتیب، عزیزانی که حمایت از دانش آموز یا دانش آموزانی را پذیرفته باشند، در جریان روندِ تحصیلی و شرایط زندگی دانش آموز تحت حمایت خود قرار می‌گیرند. علاوه بر آن امکان ملاقات و تماس تلفنی همیار با دانش آموز در هر زمان، با هماهنگی قبلی و با نظارت خیریه علوی مشهد، میسر خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *